Zapojte do sexuálnych hier aj iné časti tela

Praktiky sexuálnych polôh môžu byť nazvané aj podľa sexuchtivých národoch, napríklad španielsky sex má zrejme korene v Španielsku. Možno ho praktizujete či minimálne ste o ňom počuli, ale e neviete, že to je jeho pomenovanie. Alebo ste ho ešte neskúšali, tak je najvyšší čas vrhnúť sa aj na neznáme metódy. Predohra patrí k sexuálnym hrám a bez nej si sex nevedia užiť hlavne ženy, no vychutnávajú si ju obaja partneri. Pri ňom sú dovolené najrozličnejšie formy podpory vzrušenia a zvýšenia žiadostivosti, aby bolo vyvrcholenie čo najsilnejšie. Väčšina partnerov už vie, čo má ten druhý rád, čo ho vzrušuje a ako to dosiahnuť, no časom sa môže stať, že už to nezaberá tak ako na začiatku, preto treba „repertoár“ obnoviť a vniesť do aktu nový vietor.

V hlavnej úlohe prsia...

Španielsky sex môže byť vhodnou obmenou klasickej polohy a využívate pri ňom aj ženské prsia. Ide totiž o polohu, pri ktorej muž vsunie svoj penis do štrbiny medzi prsiami, ktoré vytvorí žena stlačením pŕs k sebe. Výhodu pri tom majú ženy s väčšími prsiami, len tak vznikne dostatočne veľká štrbina, aby bol muž schopný svoj penis do nej strčiť.

Táto technika si však zrejme bude vyžadovať použitie lubrikačného gélu alebo masážneho oleja, aby sa penis po koži príjemne kĺzal. Tu môžete tiež naplno využiť Španielsky sex svoju fantáziu a namiesto gélu môžete použiť aj niektoré suroviny, ktoré sa nachádzajú v domácnosti, napríklad med či tekutú čokoládu, tie vám neublížia ani pri lízaní, práve naopak, ešte si aj pochutíte.

Užite si každú polohu

Veľkosť pŕs je pritom dosť dôležitá, ale ani ženy, ktoré nie sú veľmi obdarené, nemusia zúfať, existuje technika, ktorú môžu použiť. V tomto prípade je vhodné, ak žena bude v kľaku a muž sa postaví k nej. Majiteľky umelých pŕs tiež nebudú mať jednoduchý úlohu, lebo tie sú menej poddajné ako prirodzené prsia. Vo vzťahu dvoch ľudí, ktorí sa milujú, veľkosť alebo druh pŕs nie sú podstatné, dôležitá je láska, tolerancia a každý problém sa bude dať prekonať.