Sklo, ako dizajnový prvok, už aj v kuchyni

Kuchyňa je miestom, ktoré by malo spĺňať najmä svoju funkčnosť. Dostatok pracovného priestoru, kvalitné spotrebiče ap. Avšak kuchyňa môže byť i miestom, kde sa funkcionalita snúbi s estetičnom a dokonalým dizajnom. Používané materiály sa pomaly v kuchynských priestoroch posúvajú od klasických obkladačiek k rôznym iným moderným materiálom. Predstavte si, že aj sklo tu našlo svoje miesto! Sklenené obkladačky dávajú kuchynskej linke nielen krásny vzhľad a dizajn, no prinášajú nové možnosti farebnosti, potlače a prevedenia. Navyše kuchynská zástena sa takto veľmi ľahko a efektívne dá udržiavať čistá a lesklá.

kuchňa s obývačkou

Spoločnosť LMmont s.r.o. práve podobné projekty realizuje: sklenené zásteny do kuchyne https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklo-do-kuchyne/. Na ich webovej stránke tak nájdete prezentáciu, ako podobné kuchynské zásteny môžu vyzerať. Obkladačky zo skla sú veľmi lákavou voľbou práve pre svoj dokonalý dizajn, rôzne možnosti potlače s obrázkami, vzormi, grafikou alebo len jednofarebné. Krásny lesk a moderný vzhľad, môže doplniť v podobnom interiéri aj sklenená pracovná doska, ktorá bude ladiť so sklenenou zástenou, resp. obkladom. Práve dizajnu sklo praje, pretože prináša obrovské možnosti, čo sa týka prevedenia farieb, obrázkov a vzorov.

moderná kuchyňa

Sklo sa dá potlačiť a v LMmont majú s tým množstvo rokov skúsenosti. Či už levanduľový háj, alebo ružová záhrada, všetko sa teraz spolu so sklenenými zástenami vie premiestniť aj do vašej kuchyne. Vzor s orchideami, či reliéf mesta, alebo jednoduchej trávy, všetko to môžete mať. Kuchyňa sa tak nestáva už len funkčnou miestnosťou, kde prebieha varenie. Plní tak dokonalý prvok dizajnu vo vašom interiéri a dodáva skvelý pocit celej miestnosti a priestoru, keďže teraz už sú kuchynské kúty väčšinou súčasťou otvoreného priestoru obývacej miestnosti.