Široký výber meničov napätia

V prípade, že potrebujete menič napätia a radi by ste si vybrali z pohodlia Vašej sedačky, rozkliknite si webovú stránku www.menicnapatia.sk a získate prehľadnú ponuku najrôznejších meničov napätia v jednom e-shope. K dispozícii Vám sú jednotlivé kategórie podľa funkcie meničov, pričom si môžete vyberať z meničov napätia 12V na 230V, 24V na 230V, 24V na 12V, 12V na 24V, 12V/24V na 5V. V ponuke e-shopu nájdete aj príslušenstvo, ak napríklad náhradné kabeláže s CL koncovkou k meničom, náhradnú kabeláž s kliešťami k meničom, káblové diaľkové ovládanie k meničom alebo bezdrôtové diaľkové ovládanie k meničom napätia.

elektricke stlpy

Ak si potrebujete zadovážiť menič napätia do auta, karavanu a podobne, siahnite po type, ktorý mení 24V na 12V. Ceny meničov v tejto kategórii sa pohybujú už od 13,90€ za kus. Ak si vyberiete napríklad model 24V na 12V 10A, IP 68, môžete pripojiť napríklad rádio na 24V elektrický prúd. Označenie IP 68 vypovedá o možnosti využitia tohto meniča aj v náročných vonkajších podmienkach. Ani pri vyššej teplote ovzdušia nedochádza k jeho prehriatiu, či poškodeniu. Výhodou tohto modelu je jeho vodotesné a nárazuodolné puzdro, v ktorom je menič napätia umiestnený. Menič sa však počas používania zahrieva na vysokú teplotu. Preto musí byť umiestnený takým spôsobom, aby nebol prikrytý a mohol sa chladiť vzduchom. Jeho veľkosť je malá, konkrétne má rozmery 64 x 59 x 22 mm, a preto je manipulácia s ním jednoduchá.

žiarovka

Rovnako je nízka aj jeho hmotnosť, keďže má len 125 g. Ak by ste práveže potrebovali zmeniť napätie z 12V na 24V, vyberte si model spínaného meniču napätia 12V na 24V 20A. Za cenu 59,90€ získate menič napätia, ktorý vyniká svojou ochranou proti preťaženiu, prehriatiu, prepaľovaniu, vybitiu zdrojovej batérie a ďalšími benefitmi. Ide o spoľahlivý a obľúbený model s automaticky spínaným ventilátorom. Jeho hmotnosť je 800g je predávaný s dvojročnou zárukou. 12/24V a 24/12V Menicnapatia meniče, ale aj mnohé ďalšie typy meničov napätia sú dostupné v jednom e-shope, stačí si vybrať.