Posuvné dvere pre každého

Potrebujete oddeliť veľké vnútorné priestory vo vašom byte, no radi by ste zachovali presvetlené priestory? Neviete si dať rady ako na to? Čo takto využiť posuvné sklenené dvere z našej širokej ponuky?

Posuvné sklenené dvere môžu byť dizajnovým moderným kúskom, ktorý vaše priestory oddelí a zároveň ostanú dostatočne presvetlené. Vedeli ste, že také dvere dokonca opticky zväčšia vaše priestory? Ak nie, tak už viete. Posuvné sklenené dvere sú bezpečné aj pre vaše deti. Nemusíte sa báť, že by sa raz dva rozbili. Sú tvorené z tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré môže byť v čírom, v matnom alebo v pieskovanom prevedení. Nemusíte sa báť, že by dvere boli len v jednoliatom prevedení. Vieme vám vytvoriť vzory na skle podľa vášho želania, buď pieskovaním, nalepením fólie alebo priamo vygravírovaním na sklo. Presne podľa vašich prianí.

sklenené dvere

Vaša domácnosť dokáže získať razom iný vzhľad s použitím našich dverí. Viete ich aplikovať v interiéri alebo aj ako pekné dvere do exteriéru.

Sklenené dvere vedia byť pekným elegantným kúskom vašej domácnosti. Ak si neviete vybrať, prípadne potrebujete poradiť, pokojne sa obráťte na nás. Naši pracovníci vám radi pomôžu s výberom. Takýto typ dverí vie byť výborným doplnkom do vášho bytu či domu. Či už v interiéri alebo dokonca v exteriéri vedia sklenené posuvné dvere doladiť výsledný vzhľad vášho domu či bytu na jednotku. Naozaj.

sklenené posuvné dvere

Ako dvere ktoré oddeľujú obývaciu izbu od kuchyne, či dvere do kúpeľne, detskej izby alebo do spálne vedia sklenené dvere dokonalo doladiť váš príbytok. Jednoduché, moderné, štýlové. Presne také naše sklenené posuvné dvere sú. Vaše priestory ostanú dostatočne presvetlené a zároveň budete mať stále dostatok súkromia v izbách. Tak neváhajte, vyberte si tie svoje. Posuvné sklenené dvere budú nadčasovým kúskom pre vašu domácnosť. S výberom u nás určite neoľutujete.