LED panely trochu inak

A kto tak ešte neurobil, je najvyšší čas nad výmenou uvažovať v prípade, ak chcete ušetriť na nákladoch, ktoré miniete na elektrickú energiu, čo pocítite na Vašej peňaženke. Každoročná obrovská úspora vďaka technológii LED sa so starými žiarovkami nedá porovnať, nakoľko tie majú krátku životnosť a o kvalitnej svietivosti nemôže byť ani reči.

LED žiarovka

LED svietidlá však nie sú len žiarovky samotné ale mnoho ďalších možností svietidiel, ktoré dajú priestorom úplne nový a nečakaný rozmer. V ich prípade nemusíte mať vôbec obavu experimentovať, pretože svojim zaujímavým a moderným dizajnom zmenia miestnosti na nepoznanie nech sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z nich. Jednou zo zaujímavých možností sú nepochybne LED panely, ktoré naberú na obľube čoraz viac. Je to hlavne kvôli tomu, že v priestoroch nepôsobia rušivo tým, že sú zapustené priamo do stropov, tým pádom tvoria jednu líniu a nezaberajú vôbec žiadne miesto. Výnimočne osvetlia každý interiér a sú využiteľné v kancelárskych, obchodných a skladových priestoroch, kde sú využívané najviac, nakoľko dokážu osvetliť veľký priestor bez toho aby zbytočne zaberali miesto. Svietia príjemnou teplou bielou farbou, ktorá je príjemná na pohľad a miestnosti vďaka tejto farbe pôsobia mäkšie a útulnejšie.

LED panel

Ledprodukt.sk Vám teraz prináša novinku, ktorou sú LED panely stmievateľné Ledprodukt, čím si Vás získajú ešte viac – budete mať tak možnosť navoliť si intenzitu svetla aká sa Vám bude hodiť, od slabého svietenia až po to najsilnejšie. Vďaka pokročilým technológiám ich môžete ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo aj cez aplikáciu vo svojom mobile, čo mnohí z Vás v súčasnosti pokladajú už za samozrejmosť. Zmeňte dizajn svojich priestorov a zaexperimentujte so svetlom, LED panely sú ako na to ako stvorené, zapadnú skvele kamkoľvek sa pre nich rozhodnete a ušetríte tak nielen životné prostredie, ale aj svoje peňaženky, čo oceníte možno ešte viac.