Opraviť poškodenie bez toho, aby bol zásah viditeľný, je možné

Poškodenie karosérie vozidla nesú ich majitelia veľmi ťažko, pretože jeho oprava je nepredvídaná finančná záťaž, automobil bude nejaký čas nepojazdný a motoristi majú obavy, že každý zásah do vzhľadu karosérie bude viditeľný. Niekedy sa však tejto situácii zabrániť nedá, pretože sila prírody sa prejavuje aj bez našej vôle, a tak sa musíme spoľahnúť na odborníkov, že urobia pri oprave maximum.

Žiadne vozidlo krúpam neunikne

Nové technológie a metódy opráv vozidiel prinášajú aj oveľa lepšie výsledky, s ktorými sú zákazníci maximálne spokojní. Automobil prechádza bežnou servisnou prehliadkou a niekedy si vyžaduje aj malé opravy, no v poslednom období je stále častejšia požiadavka oprava preliačin na aute opravy karosérie po poškodení nárazmi krúp pri búrkach, ktoré na nej vytvoria priehlbinky. Tie treba vyrovnať tak, aby sa vzhľad karosérie voči pôvodnému zmenil iba minimálne alebo vôbec.

Svoje vozidlo môžete pokojne vložiť do rúk skúsenému servisu, ktorý používa metódu PDR na opravu týchto priehlbín, majú už veľa skúseností a opravené vozidlá behajú po celom svete. Paintless dent repair, PDR je metóda, ktorou opravujú poškodené vozidlá a ide o spôsob, pri ktorom opätovné lakovanie nie je potrebné. Dá sa povedať, že táto metóda je rýchla, veľmi efektívna, s maximálnym efektom a najdôležitejšie je povedať, že po oprave vyzerajú vozidlá rovnako ako pred ňou, priehlbinky po nárazoch krúpami sa úplne stratia.

Pracovníci servisu na každú opravu PDR metódou poskytujú doživotnú záruku. Výsledky sú perfektné, preto túto metódu využívajú aj v automobilovom priemysle, okrem toho dokáže minimalizovať náklady na opravu, čas opravy sa skracuje, vozidlo nie je nutné lakovať, takže pôvodný zostáva zachovaný a oprava karosérie sa tak neberie do úvahy, takže sa jeho zostatková cena nemení. Okrem fabrík PDR metódu preferujú aj servisy, poisťovne, autobazáre a v neposlednom rade aj široká verejnosť, teda zákazníci.

V servise opravia každú značku

Opravu vozidla je možné vykonať aj doma u zákazníka, môže prebiehať dvoma spôsobmi: vytláčaním a vyťahovaním, výber záleží na tom, kde sa poškodenie nachádza a či je prístup k poškodeniu zvonka alebo zvnútra. Výsledok si môžete pozrieť na vlastné oči, ale bez PDR lampy žiadne stopy po vyčíňaní krúp neuvidíte.