Spomienky ako dar

Poznáte tie nádherné a nezabudnuteľné chvíle, ktoré chcete mať stále v pamäti? Už to viac nemusí byť žiadny problém. Zvečnite si chvíle, ktoré sú pre vás také dôležité, svoje zážitky, čas so svojimi milovanými, či nádherné udalosti vášho života. Nenechávajte tie jedinečné zábery len tak sa povaľovať v pamäti vášho počítača či smartfónu. Dajte im nezameniteľnú hodnotu v podobe tlačenej fotografie, ktorú si skutočne zaslúžia.

spomienky

5 dôvodov prečo si nechať svoje spomienky vytlačiť?

Kvalitný obraz so srdcovou hodnotou

Či už je to fotografia zo svadby, z dovolenky či rodinný portrét, na ktorom všetci spoločne trávite čas… dodajte jej potrebnú prestíž a uznanie, ktoré si zaslúži. V spoločnosti fotkyzababku.sk sa o to s radosťou postarajú. Vy tak dostanete nádherný doplnok, ktorý bude hrdo skrášľovať stenu vo vašom domove. Obraz vám zhotovia presne na základe vašich požiadaviek. Vy sami si určíte jeho rozmery, aj štýl. Ak sa náhle blížia narodeniny či nejaké dôležité výročie vašich najbližších, neváhajte a venujte túto krásnu zvečnenú spomienku, ktorá im bude navždy pripomínať tú nádhernú chvíľu. Jedinečný a originálny darček, ktorým potešíte srdce každého.

Kniha plná spomienok

Pri každej výnimočnej udalosti je potrebné mať pripravený fotoaparát, aby sa daná spomienka uchovala aj pre ďalšie budúce generácie. A práve pre to vznikli fotoalbumy a fotoknihy. Nepripravujte svoje deti, vnúčatá či pravnúčatá o tento dar. Vytvárajte aj vy bohatú knihu spomienok v tlačenej fotke fotkyzababku.sk, v ktorej si budete spolu so svojimi blízkymi s úsmevom listovať ešte o niekoľko desiatok rokov neskôr. Nedovoľte aby sa na dôležité životné okamihy len tak zabudlo.

portrét

Darujte fotografovanie

Presne tak. Nezáleží či ním urobíte radosť niekomu inému alebo sebe. Obdarujte seba alebo iných jedinečným profesionálnym fotením podľa vlastného výberu. Nechajte si zhotoviť profesionálne luxusné fotografie, ktoré budú krásne zdobiť vašu domácnosť v podobe kvalitného obrazu alebo ako ďalšie spomienky do vášho rodinného fotoalbumu. Portrétne, rodinné, akékoľvek fotenie o aké máte záujem, je vám k dispozícii v spoločnosti fotkyzababku.sk