Nech je čisto vždy a všade

Aj vám už lezie na nervy http://www.teekanne.cz/shop/funkcni-caje/376-spanek-a-nervy-8594024711735 koľko prachu a bordelu sa cez deň vo vašom dome či byte nakopí? V kolobehu života plného povinností, sa často stane, že nemáme náladu, chuť a niekedy ani silu pustiť sa do dôkladného upratovania, čistenia a leštenia celého bytu. Je to skrátka činnosť, pri ktorej sa človek rýchlo unaví, a daný čas môžeme predsa venovať dôležitejším či príjemnejším záležitostiam. Avšak pocit krásne vyčisteného, žiarivého sa priestoru alebo miestnosti je na nezaplatenie. Či už je to u vás doma alebo vo vašej firme, a nemáte čas si neustále zháňať niekoho na upratovanie, kto je navyše aj spoľahlivý, precízny, zodpovedný a diskrétny.

upratovanie

Práve pre tento dôvod vznikol obľúbený upratovací služby a ich cenník. Neváhajte kontaktovať túto spoločnosť a ona vám na základe vašich preferencií a tak ďalej, vyberie presne tím ľudí, s ktorými budete nadmieru spokojní. Personál upratovacieho servisu spoločnosti Grant tvoria odborne zaškolení profesionáli s dlhoročnými bohatými skúsenosťami. Ak aj vy patríte k tým náročnejším, ktorí vyžadujú kvalitu, spoľahlivosť a diskrétnosť, značka GRANT vás zaručene nesklame.

čistenie

Jej hlavné činnosti v tomto priemysle zahŕňajú:

  • pravidelné upratovanie firiem a organizácií,
  • pravidelné upratovanie priemyselných hál,
  • expresná dezinfekcia,

Všetky tieto služby sú vykonávané prostredníctvom odborného personálu, ktorý pri svojej práci využíva tie najmodernejšie a najúčinnejšie čistiace prostriedky a prístroje. V rámci týchto služieb budete mať zabezpečené bežné upratovacie práce ako aj strojové čistenie podláh, kobercov, čalúneného nábytku, umývanie okien, a takisto aj bežné upratovacie činnosti pri pravidelnom upratovaní – vysávanie, leštenie nábytku, vyprázdňovanie odpadkových košov, utieranie, upratovanie sociálnych zariadení ak kúpeľní, doplňovanie hygienického materiálu a mnohé ďalšie činnosti.

GRANT – upratovací servis sa sústreďuje najmä na okolie východného Slovenska – Spišská Nová Ves, Poprad, Vysoké Tatry a Kežmarok. V prípade podrobnejších informácií neváhajte navštíviť ich webovú stránku, kde sa dozviete všetko potrebné.