Disky ATS

To, že sú disky najluxusnejším prvkom na aute už hádam viete, a ak nie- tak ste sa to práve dozvedeli. Disky ats https://www.najdisky.sk/hlinikove-disky/ats/ patria medzi šperky na aute, medzi skrášľovacie procedúry a taktiež medzi dôležitý faktor, keď chcete zmeniť vzhľad vášho auta. Ak už s ním totiž to nie ste spokojný, a rozmýšľate nad tým, ako by ste pozmenili jeho vzhľad, potrebujete len jednu vec, vhodné disky. Áno, disky dokážu zmeniť vzhľad auta od základov a preto by nemali chýbať ani vo vašej zbierke.

Disky na auto, čierne jednoduché

Čo tak ATS Streetrallye Racing Black?

Športové, jednoduché disky ktoré určite zaujmú aj majiteľov drahých áut. Tieto disky pôsobia jednoduchým, pokojným vzhľadom. Nekričia, no na vašom aute budú žiariť. Síce nepatria medzi tie najvýraznejšie disky, v ich bielej farbe rozhodne vyhrávajú dizajnovo. Ale nepredbiehajme.

Ako ďalšie v ponuke sú disky ATS Auvora Polar Silver

Strieborné, mohutné disky ktoré sa hodia na väčšie autá, terénne ale kľudne aj na to vaše, ak vás zaujali. Ich strieborná perleť sa postará o to, aby vás bolo vidieť. Ak sa vám ale páči dizajn a nie farba, tak ich nájdete aj vo farbe tmavá sivá.

A teraz postúpime trošku vyššie na ATS Antares Diamond Black

Disky Antares Diamond Black sú luxusnejšie ako predchádzajúce, no stále patria medzi diskom s jednoduchším vzhľadom. Sú ale elegantné a veľmi originálne svojim vzhľadom.

Im podobné disky sú ATS Perfektion Royal Silver

Ktoré už majú zložitejší dizajn, veľmi špecifický a taktiež, ako disky Auvora Polar, aj tieto nájdete v inej farbe, ak by sa vám strieborná nehodila k vášmu autu.

mohutné disky na auto

ATS Passion Dark Grey

Tieto disky už hovoria samé za seba, a ukazujú tak svoju eleganciu a luxusný vzhľad, ktorý je šperkom všetkých luxusných áut. Ak chcete aby bolo vaše auto nad mieru luxusné, tieto disky patria medzi ne. Svojim dizajnom vytŕčajú z radu.

Ak by ste chceli ale ešte krajšie, čo je rozhodne možné, mali by ste sa pozrieť na ich predchodcov ATS Passion Diamond Black Front Polished

Dvojfarebné disky ktoré upútajú jedinečným dizajnom no taktiež aj čiernom perleťou so striebornou. Disky, ktoré nepotrebujú predstavovať.

Posledný klenot, o ktorom ste sa mohli dočítať vyššie je ATS Streetrallye Rallye White

Disky, ktoré vyhrávajú svojim jedinečným sfarbením a vedú priečky krásy. Ak sa vám nepáčili v čiernej, tak potom ich máte v bielej. Výber diskov je samozrejme na vás a vašom oku. Nech už sa vám páčia ktorékoľvek z našej ponuky, mali by ste vedieť, že ponúkame len tie najkvalitnejšie disky na trhu.