Elektroinštalácia patrí do rúk odborníkom

Plánujete výstavbu rodinného domu a hľadáte kvalitného elektroinštalatéra, na ktorého sa môžete spoľahnúť? Ste na správnej adrese. Ponúkame Vám totiž široké spektrum elektroinštalačných prác. Práca elektrikára už dávno nespočíva len v montáži elektrických zásuviek a zabezpečení elektrickej siete v domácnosti. Súčasná doba nám ponúka také technologické vymoženosti, o ktorých sa nám pár rokov dozadu ani nesnívalo. Či už ide o technológiu, ktorá nám má uľahčiť život alebo nás má zabaviť, k svojmu fungovaniu potrebuje zdroj elektrickej energie a presne o to sa postaráme my.

smart home

Ak uvažujete o umiestnení alarmu alebo kamerového systému na Váš dom, pravdepodobne ste zistili, že napojenie na elektrinu bude tá ľahšia časť. Nie je však jednoduché nájsť niekoho, kto Vám zrealizuje montáž systému kamier a alarmu. My Vám však ochotne poradíme a pomôžeme aj v tejto problematike. Náš personál je jasne zorientovaný v najnovších trendoch elektroinštalácie, a preto Vám ochotne poskytneme neformálnu konzultáciu ku konkrétnej stavbe a spolu nájdeme ideálne riešenie pre Váš nový domov. Nielen v novostavbách je nevyhnutná prítomnosť elektrikára s dlhoročnými skúsenosťami.

elektrikár

Ak ste majiteľom staršieho domu a plánujete výmenu elektrických zásuviek alebo vypínačov, sme tu pre Vás. Obráťte sa na nás aj v prípade, ak ste kúpili nové stropné svietidlo a máte problém s výmenou starého lustra za nový. Aby ste mali istotu, že Vaša nová varná doska bude odborne a bezpečne zapojená do elektrickej siete, opäť potrebujete odborníka na elektroinštaláciu. V prípade menších stavieb, ako napríklad chalúp, Vám poskytneme kompletné elektroinštalačné služby Nitra. Ak ste z Nitry alebo jej širšieho okolia, obráťte sa na nás s Vašimi otázkami a požiadavkami. Môžeme si s Vami dohodnúť aj osobnú konzultáciu. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.