Latte z matcha prášku

Aj vy sa všemožne snažíte o zdravé trávenie, chudnutie či celkovo zdravý organizmus? Množstvo ľudí sa za cieľom rýchleho chudnutia či víziou zdravia uchýlia k užívaniu rôznych výživových doplnkov. Častokrát si kupujeme výrobky, na ktoré vidíme reklamu, ktoré propagujú známe osobnosti, či dokonca nás zaujmú produkty, ktoré sú v akcii. No priznajme si, niekedy je to vyhadzovanie peňazí. Prečo radšej nezačnete zmenou životosprávy? Do jedálnička zaradiť viac ovocia a zeleniny a najmä skúste jednu potravinu, ktorá vám zmení život. Je ňou matcha. Nejde o žiadny chemicky vyrábaný produkt, ale prírodný prášok, z listov pravého silného zeleného čaju matcha, pestovaného v Japonsku.

matcha

Zázračná matcha.

Matcha prášok nie je po svete taký populárny len tak pre nič za nič. Má skutočne zázračné účinky na náš organizmus. A to vďaka množstvu vitamínov a antioxidantov, ktoré obsahuje. Už len jedna šálka matchy vám do tela dodá množstvo zdravých minerálov. Základná príprava z matcha prášku, ktorý môžete kúpiť na totalvital.sk je čaj. No v poslednej dobe je trendom matcha latte.

matcha latte

Matcha latte.

Možno ste už o ňom počuli, možno nie. Zelená káva pripravená použitím matcha prášku a napeneného mlieka v podobe klasického latte je nielen zdravý nápoj, ale aj veľmi chutná zastávka v kaviarni s kamarátkou. Áno. Matcha latte vám už aj na Slovensku dokážu pripraviť aj v kaviarňach. No pokiaľ vám je matcha blízka a má na vás priaznivé účinky, nezabudnite si ju kúpiť aj domov. A matcha latte Totalvital si jednoducho pripravíte aj doma použitím šejkru. Pre lahodnejšiu chuť si matcha latte oslaďte, alebo v prípade studenej verzie hoďte do pohára aj niekoľko kociek ľadu. Matcha už teraz ovláda svet zdravej výživy. Preto by nemala chýbať ani u vás doma. Rýchlo si ju objednáte na totalvital.sk v tej najvyššej kvalite a dobrej cene.