Zber ovocia a zeleniny

Jar je obdobie, keď všetko kvitne a prebúdza sa k životu po zimnom období. A práve to je obdobie, kedy je zem pripravená na zasadenie novej úrody a stromy sú pripravené urobiť nové plody. Slovensko ma priemerné klimatické podmienky a preto sa u nás darí množstvu našich lokálnych potravín. To si uvedomujú nielen domáci samo pestovatelia, ale aj veľké farmy. Každé ovocie a zelenina dozrieva v inom čase a preto je potrebné zbierať úrodu hneď, ako je pripravená na zber. Zber ovocia a zeleniny nie je vždy jednoduchý. Podstatnou vecou, ktorú musíte mať nachystanú pred samotným zberom sú prepravky.

zber jabĺk

Nie sú prepravky ako prepravky. Pokiaľ potrebujete prepravky na zber ovocia a zeleniny, navštívte stránkuschoellerallibert.com. Na schoellerallibert.com nájdete prepravky určené priamo na zber, ale aj následné uschovanie obočia a zeleniny. V čom sú prepravky na ovocie a zeleninu schoellerallibert iné? Majú praktické otvory, ktoré prevzdušnia celý objem aj plnej prepravky. Ovocie a zelenina tak nezačnú ani po čase uložené v pivnici plesnivieť. Taktiež sú ľahko skladateľné, takže v prípade, že ich už nepotrebujete nezaberajú veľa miesta. Naopak, ak ich potrebujete, rozloženie je veľmi jednoduché, no najmä, prepravky môžete skladať aj na sebe. Konštrukciu majú prispôsobenú, aby zapadli jedna do druhej.

prepravka na ovocie

Prepravky na ovocie a zeleninu aj pre veľko pestovateľov.

Na schoellerallibert.com nájdete prepravky na ovocie a zeleninu rôznych veľkostí. Vhodné ako pre domácnosť, tak aj pre veľkých pestovateľov, ktorí môžu využiť veľkoobjemné prepravky. Bezpečne tak pozbierajú a prepravia svoju úrodu z poľa až do supermarketu. Aj vás čaká obdobie zberu úrody? Nenechávajte všetko na poslednú chvíľu a nachystajte si svoje prepravky už teraz. Objednajte si prepravky na ovocie a zeleninu aj vy ešte dnes.