Donáška jedla pre gurmánov

Radi by ste si vychutnali dobré jedlo, no nemáte možnosť navariť si, ale ani ísť si sadnúť do reštaurácie? Využite našu ponuku donášky jedla Bratislava-Ružinov a vychutnajte si ho kdekoľvek sa práve nachádzate. Sme reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca. Naša reštaurácia bola otvorená už v roku 1947, na čo sme patrične pyšní. Jedlo varíme s nadšením, používame čerstvé a kvalitné suroviny a komponujeme jedlá, ktoré našich zákazníkov uspokoja po gurmánskej stránke, ale aj veľkosťou porcie. V pracovných dňoch si u nás môžete vybrať obed z denného menu.

polievka

Každý deň varíme dva druhy polievok a niekoľko hlavných jedál, z ktorých si vyberiete podľa Vašej chuti. Cena polievky je samozrejme v cene menu. Donášku obedov si môžete objednať jednoduchým spôsobom cez našu webovú stránku, v sekcii Objednávka. Pár klikov stačí pre vytvorenie objednávky, ktorú Vám následne dovezieme na Vašu adresu. Pri balení jedla na donášku využívame kvalitné obaly, v ktorých je jedlo bezpečne a hygienicky servírované, bez toho, aby sa rozlievalo. Denne rozvážame stovky obedov, preto nám nerobia problém ani veľké objednávky do firiem.

burgre

Ak máte záujem o donášku jedla mimo obedu, vyberte si, prosím, z našej ponuky, ktorú opäť nájdete na webovej stránke www.gurmanskydvor.sk. Varíme jedlá ako rezne, kuracie steaky, grilovaný encián, ale ponúkame aj burger menu. V ňom nájdete rôzne hovädzie burgre, aj burger s camembertom. Dokonalo vyvážené chute našich poctivých burgrov uspokoja aj náročného stravníka, a preto neváhajte s objednávkou a doprajte si výborné jedlo aj u Vás doma. Samozrejme budeme radi, ak sa Vám podarí prísť aj osobne priamo do reštaurácie. Čakáme Vás na Stachanovskej ulici č. 41. Príďte k nám stráviť príjemné chvíle s priateľmi, či rodinou. Ponúkneme Vám chladené nápoje a dobré jedlo, ktoré Vám vyčarí úsmev na tvári.