Mobilné domčeky pre vašu záhradu

Zdedili ste záhradu, alebo ste kúpili záhradu v záhradkárskej oblasti a zistili ste, že by sa vám predsa len hodil na záhradu nejaký malý domček? V dnešnej dobe je záhrada pravým bohatstvom. Sami si môžete dopestovať ovocie a zeleninu. Okrem toho záhrada prináša aj uvoľnenie a relax, a tiež veľké hobby, pre toho, kto sa rozhodne tomu venovať. Väčšina ľudí si povie, že majú záhradku napríklad blízko a netreba im žiaden domček, alebo, že je to investícia, ktorá sa neoplatí, ale… Nestalo sa vám, že ste boli na vašej záhrade a zrazu z ničoho nič začalo pršať a vy ste sa na ten čas nemali kam schovať a museli ste odísť domov, aj keď inak by ste tam ešte určite ostali?

záhrada

Alebo by ste tam niekedy radi prespali a ráno pokračovali vo veciach, ktoré ste nestihli v predchádzajúci deň? Záhrada je tiež veľkou výhodou pre rodiny s deťmi, no počas teplého obdobia, keď sa záhrada dá najviac využiť, musíte deti niekam ukryť pred slnkom pred najkritickejšou dobou dňa, no nemáte kam. Teraz to môžete spoločnosť Euro-mobilné domy vám ponúka skvelú alternatívu, ktorá je cenovo výhodná a zároveň plnohodnotne nahrádza funkciu klasického domu a okrem toho, dá sa ľahko preniesť na váš pozemok. U nás si môžete vybrať z mobilných chatiek alebo celoročných domov.

mobilný dom

Niektoré mobilné domy máme skladom iné vyrábame na mieru. Sme výhradným zástupcom holandských mobilných domov pre Českú a Slovenskú republiku a taktiež sme členmi asociácie mobilných domov. Mobilné domy sa neustále stávajú populárnejšími u nás aj v regióne. Na internete dosiahli priečku TOP 3 google.sk na prehliadači google.sk za tento rok. Vyskúšajte aj vy bývanie v mobilnom domčeku, ak máte ešte stále nejaké pochybnosti o jeho stavbe, konštrukcii alebo bezpečnosti, prihláste sa na obhliadku a my vám radi ukážeme naše mobilné domčeky, v ponuke ich máme v tejto chvíli 88.