Znepokojivé správy my tancujeme ako ony pískajú

Teraz ako vieme sú samé štrajky kvôli vláde a FICO a spolok. Aby ich všetkých odvolali no to by Slováci museli dosať rozum no to by bol zázrak ak by tam vládla spravodlivosť a nie tí ktorý uznávajú korupciu, okrádajú a zisky si rozdelia pre seba asi majú málo hlavne že si rozdávajú od 5000 eur a viac choré a na chudobu serú ako vždy chudákov aj tým čo minimum zarobia popri invalidného dôchodku by vraj podľa známej chceli krátiť či nebodaj zobrať ony by sa mali dať psyche oddelenie. Mali by sme spojiť všetku silu a spojiť sa inak to tu bude jedna pohroma. Radšej I.M ako tých terajších sa čudujem že mohli zvoliť FICA. Zase včera že budeme vraj si uťahovať opasky choré mozgy že buď zvýšia budúci rok energie pre ľudí čo maximálne choré alebo DPH asi je málo vysoká DPH nechápeme že tam niekto niečo už neurobil konečný krok veď to je choré.

smejú sa nám do ksichtu

Že vraj je Slovensko zadlžené až po už vďaka komu vďaka ním čo rozkradli čo sa dalo toto nedá ani sám HERKOPATER dokopy neviem kedy tu nastane poriadok asi nikdy nakoľko sú ľudia blbý a volia hento. Tento národ Slovenský nič nevie dokonca urobiť normálne vždy to niekde viazne a stojí na mŕtvom bode des a strach. My obyčajný ľud dostávame samé údery pod pás. Ony chcú mám dojem tu urobiť druhú Ukrajinu my sme pre nich cvičené opice.

kradne sa jedna radosť

Môj kamarát je veľmi chudobných pomerov nie zlý človek no nemá to ľahké jeden čas bol na ulici kade-tade prespával des aj v márnici keď nemal kde mamu má aj otca na Východe Slovenska ale taký úbožiaci hrozný ako Analfabeti ktorý ho nevedeli zabezpečiť ani poradiť v ničom sám sa pretĺka ako vie teraz robí už neviem koľkú prácu začal aj nočné robiť má to veľmi ťažké v živote je mi ľúto no nie je sám veľmi veľa ľudí je tak na tom. Ani podnájmy nemá bohvieaké za to všetko môže štát ani nie sám človek je už pri tejto vláde na konci síl na môj dušu. Ja hovorím NO COMMENT som nie len sama ale určite viacero ľudí znechutených v tomto režime , systéme sama byrokracia všade. Tu nemáte právo asi na nič v tejto našej krajine. Tu sa mi zdá že kolabuje celý systém či ba dokonca svet samé štrajky všade toto neskonči dobre.