Vyberte si kvalitný ortopedický matrac

Vybrať si správny matrac bez dostatočných vedomostí a skúsenosti nie je jednoduchá záležitosť. Mnohí z nás si nevedia správne vybrať ten najlepší matrac, preto Vám ponúkame pomoc pri výbere formou kvalitne matrace segum.sk, ktorá Vám prináša inšpiráciu a užitočné poznatky.

bedroom-5664221_640

Ponuka je zameraná na kvalitu, použité suroviny sú z čistého prírodného materiálu, pružiny majú ortopedický charakter a sú vyvinuté s spolupráci s ortopédmi a penové výplne majú takisto antibakteriálny charakter. Bez ohľadu na to, či si vyberiete penové alebo pružinové matrace, ponúkané podložky alebo rošty, ktoré umocňujú zdravotný účinok ponúkaných matracov, alebo antialergické poťahy takisto z čisto prírodných materiálov vždy získate najlepší matrac v prvotriednej kvalite a za rozumnú cenu.

Súčasťou ponuky je aj odborné poradenstvo, vyškolení skúsení odborníci Vám poradia aký typ matraca bude pre Vás najvhodnejší usmernia Váš výber aj podľa obľúbenej polohy v spánku, preferovaného životného štýlu a takisto Vám pomôžu pri výbere rozmeru a výšky matraca.

Ponúkané matrace máte možnosť odskúšať priamo na prevádzke, pocítiť, či navrhovaná tvrdosť matraca bude vyhovujúca a či zvolené kritéria pre výber matraca sú tie správne.

Pri výbere sa vždy riaďte odbornými radami a týka sa to nielen matracov ale aj roštov, podložiek a poťahov, ktoré sú v ponuke v mnohých zdravotne dostupných možnostiach – napríklad s prídavkom antibakteriálneho striebra alebo Aloe vera, ktoré lahodia aj pokožke.

Aktuálne si zákazníci vyberajú vyššie matrace a to nielen kvôli modernému vzhľadu, ale aj kvôli ich perfektnému osadeniu do rámu postele. Využite odporúčania odborníkov a zvoľte si taký rozmer, aby dve tretiny pohodlne zapadli do rámu a zvyšná jedna tretina ostala pohodlná na ležanie a oddych. Výšku matraca vždy zohľadnite s výškou rámu postele.

bed-1575491_640

Ak ste pár a volíte si manželskú posteľ, je praktickejšie mať dva matrace samostatne, údržba a manipulácia s nimi je jednoduchšia.

Naštudujte si ponuku, Váš výber najlepšieho matraca bude perfektný.