Unikátne pleťové sérum

Každodenné čistenie pleti od zvyškov make – upu a škodlivých prvkov vonkajšieho prostredia je samozrejmosťou, ktorú by ste vynechávať určite nemali. Len dokonale vyčistená pleť je pripravená na aplikovanie ďalších pleťových prípravkov tak, aby boli účinné. Používanie denných a nočných krémov je u Vás už určite pravidelnou rutinou, rovnako aj používanie pleťových peelingov a pleťových masiek na doplnenie potrebných látok a naštartovanie regeneračných procesov pleťových buniek.

pleťové sérum v ampulkách

Vo Vašej starostlivosti by nemalo chýbať ani pleťové sérum, ktoré je výnimočné tým, že obsahuje omnoho vyššiu koncentráciu potrebných látok a živín ako bežné pleťové prípravky, ktoré Vaša pleť nevyhnutne potrebuje. U nás nájdete pleťové séra unikátnych zložení s vysokými koncentráciami výživných látok, ktoré sú skutočne dôležité pre obnovu a zdravie pleti. Prečo sú naše najlepšie pleťové séra tak vysoko účinné?

pleťový krém

Ich príjemná jemná konzistencia zabezpečuje rýchlejšie a hlbšie vstrebávanie sa do pokožky a tým pádom efektívnejšiu starostlivosť z hĺbky pokožky, nielen na jej povrchu. Bežné denné či nočné krémy majú konzistenciu hustejšiu, nemôžu teda pôsobiť až tak hĺbkovo. Všetky pleťové séra v našej ponuke majú vysoký obsah minerálov z Mŕtveho mora o ktorých sú známe ich blahodarné účinky na pleť v komplexnej pleťovej starostlivosti spolu s vysokými koncentráciami prírodných olejov, ktoré zabezpečujú absolútnu hydratáciu pleti a jej zdravý a svieži vzhľad. Sú vynikajúcim pomocníkom v boji s vráskami, s jemnými si hravo poradia a tvorbu nových značne eliminujú, rovnakú účinnosť majú aj v boji proti pigmentovým škvrnám či rôznymi inými nedostatkami pleti. Vaša pleť bude vďaka ich pravidelnému používaniu nielen zdravá a vyživená do hĺbky, ale aj chránená proti nezdravému vonkajšiemu prostrediu a toxickým látkam.

Vyskúšajte na vlastnej pleti prípravok, ktorý má v obľube čoraz viac žien práve kvôli jeho vysokej účinnosti v boji proti starnutiu a sama budete prekvapená z výsledkov, ktoré budú na Vašej pleti viditeľné okamžite.