Tantra masáž a jej široké využitie

Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ masáž je revolučná, no zároveň veľmi stará forma práce s telom, ktorú vyvinuli už starí Indovia. Prax tantrických masáží vznikla pred stovkami rokov, ale napriek všeobecnému presvedčeniu sa jej skutočné uznanie dostalo až v Indii v 70. rokoch 20. storočia. Jej popularita ďalej vzrástla, keď sa rozšírila do Kalifornie v 80-tych rokoch, keď tam začala otvárať mysle ľudí novej forme sexuality.

Tantra masáž

V modernej dobe je táto terapia viac ako kedykoľvek predtým potrebná ako liek na konvenčné problémy, ktoré trápia mnohých ľudí. Prospešných aspektov je veľmi veľa, no možno najznámejší je to, že je to hlboký nástroj liečenia známy svojou schopnosťou odstraňovať sexuálne a energetické blokády v organizme. Človek môže počas nej zažiť prestavbu celej svojej bytosti a prežiť hlboké vnímanie na všetkých úrovniach – fyzickej, mentálnej, emocionálnej, duchovnej a sexuálnej.

Medzi primárne benefity tantrickej masáže patrí vnútorný pokoj a relaxácia, uvoľnenie sexuálnej energie, stimulácia voľného toku vitálnej životnej energie, zníženie stresu a úzkosti, stimulácia lásky a láskavosti skrz srdcovú čakru, podpora celkového zdravia a vitality, zmiernenie bolesti či úplné uzdravenie. Medzi iné výhody tantrickej praxe sa radia bežné sexuálne dysfunkcie a traumy, kultivácia pocitov spokojnosti a radosti a zlepšenie orgazmického a slastného potenciálu.

Tantra masáž

Zdravotné benefity tantrickej masáže sú takmer nekonečné. Aplikáciou špecifických techník tantrickej masáže sa celé vaše telo prečistí od škodlivých energií, v ktoré verili starí Indovia. Aby toho nebolo málo, tak je váš energetický systém „preškolený“ v zmysle ako využívať svoje silné vnútorné a vonkajšie zdroje energie pre zdravie a autoliečbu. Výsledkom toho je, že mnohé chronické problémy môžu byť potlačené úplne vyliečené, vrátane bolesti a chorôb, depresií, sexuálnych dysfunkcií, emocionálnych problémov a tak ďalej.