Skúste si urobiť erotickú masáž doma

Erotická masáž je niečo, čo je pre mnohé páry absolútnou novinkou. Pritom je taká prospešná a vzťahu dá ešte väčšiu vášeň a iskru, tomu verte. Sama som o erotickej masáži počula mnohokrát, ale nejako ma nelákalo ju skúšať. Nemala som ani s kým, v tom čase som totiž bola bez vzťahu a sama. Lenže časom som si našla priateľa a začali sme mať spolu vzťah. A po niekoľkých rozchodoch, ktoré som predtým prežila, som bola šťastná, že som konečne narazila na priateľa. Bol úplne iný a to po stránke správania, tak aj po stránke sexuálnej. Začali sme spolu spať asi až po troch mesiacoch vzťahu.

s

Predtým som sa zariekla, že ak ešte budem mať vzťah, tak si na sex u mňa bude musieť chlap počkať. A tiež že si počkal a náš prvý sex stál za to. Nebol to iba odbitý sex, šup a nazdar. Bolo to niečo úplne iné. Vášeň, erotika a slasť v jednom. A zažila som to s terajším priateľom prvýkrát v živote. Asi si dokážete predstaviť, ako nádherne som sa cítila. Skúste si urobiť erotickú masáž doma. Samozrejme, že mi ešte pred sexom urobil erotickú masáž. Tu som tiež do tej doby, než som spoznala priateľa, nepoznala. Ale priateľ mi erotickú masáž ukázal a fakt som si erotickú masáž naplno užila.

s

A praktizujeme to takto stále. Raz robím erotickú masáž ja jemu, druhýkrát on mne a je nám spolu nádherne po všetkých stránkach. Za ten čas, čo sme spolu, sme prežili toľko zážitkov a krásnych vecí a som mu vďačná za to, že mi ukázal takú nádhernú stránku života, že život sa dá žiť a nie iba prežívať. Som teraz aktuálne spokojná a trúfnem si tvrdiť, že už to tak stále zostane. Aspoň v to dúfam, pretože priateľ nie je ako tí ostatní muži. Je úplne iný a odlišný a ja som za to strašne veľmi šťastná. Do budúcnosti s priateľom máme veľké plány a už sa teším, až sa stanú realitou a posunieme sa zase niekam na vyšší level.