Pracuj nedaj sa odradiť

Je to dobrý biznis ale aj iné práce sú dobré stále hľadám niečo navýš. Ja milujem aj písanie len to až tak nevynáša ale dá sa povedať že celkom ujde keby som mala čas viac písať tak tu zarobím viac lebo písanie milujem. Aj známa prišla o lukratívny JOB ako sa hovorí kto vysoko skáče nízko padá len nechápeme kde stále berie to kvantum peňazí asi má mlynček na peniaze alebo Arabelin prsteň choré každý deň robí veľké množstvo objednávky asi má taký bočný biznis mať taký lukratívny JOB by bolo skvelé. Aj je to fajn po tej stránke že človek je doma a pracuje z domu nemusím sa nikam trepať v tom preplnenom autobuse des.

novodobí otroci

Človek stojí v autobuse ako že sa snaží stáť na jeden nohe ako bocian jedna noha na jeden strane a druhá na druhej a o rukách ani nehovorím a ako porušili spoje že sa nedá dostať ani poriadne na dané miesto ani naspäť domov. Ako keď minulý rok chodila učiť do Volkoviec des ledva som sa tam dotrepala kvôli spojom a naspäť som sa nemala ako dostať až o vyše dve hodiny mi autobus išiel des musela som si objednať za 8 eur taxi službu inak by som išla asi pešo domov choré. Napokon som to nechala to miesto nebudem sa trepať za pár euro na také miesto keď nejdú poriadne autobusy povedzme že zarobíte cirka 120 eur a tato jazyková škola to má tak na stavené že 50 percent berú ony za lektora plus 50 percent za cestu čo on nechodí okrádajú lektorov a plus škole platíte 10 percent choré ako je nastavená dohoda ja tuším viac zarobím ako doručovateľka keď robím učím z domu a ostane to mne.

pracuj ako otrok za málo peňazí

Keby to bola práca z domu beriem ľavou zadnou človek nemusí ísť nikam je to výhoda radšej by som potom mala živnosť na to nie na to čo mám živnosť ako kozmetička. Ale voľáko bolo voľáko bude musíme dúfať. Ako je pieseň od Žbirka  ČO NEBOLÍ TO PREBOLÍ je niečo na tom pravdy. napíšte ako ste vy čo sa týka práce lebo je to katastrofa čo sa týka práce tie nezmyselné požiadavky čo si kladú choré aby bol človek všemohúci alebo PERPETUUM MOBILE ovládať minimálne 3 svetové jazyky písať desiatimi prstami naraz strojopis 100 percent ovládať Slovenský jazyk mať auto a za ďalšie ovládať na profesionálnej úrovni prácu čo sa týka PC byť dokonalá vo všetkom a ešte zabudli dopísať že mať dobré konexie.