Led svetlá, s ktorými rozhodne ušetríte

V dnešnej dobe je pojem „led svetlo“ už naozaj známy pre každého. Táto forma svetiel pôsobí šetrne i k vašej peňaženke a tiež k našej planéte. Naozaj sa dá povedať, že je to v tomto storočí obrovský trend a je súčasťou každej domácnosti. Poznáme veľké množstvo produktov, kde sa využíva práve led svetlo: napríklad led reflektory, osvietenie kuchynskej linky, RGB led pásy alebo klasické žiarovky vo forme led.

14225-2_e27-led-ziarovka-5-5w-g45--cri-95

Oproti svojim predchodcom disponujú šetrnosťou, dlhšou životnosťou a účinnosťou. Výhodou spomínaných produktov je aj ich zloženie. Na rozdiel od klasických svetiel neobsahujú toxické látky ako napríklad ortuť, ktoré majú zlý vplyv na životné prostredie. Led osvetlenie môžete využiť naozaj všade. Ak hľadáte niečo, čo vám v spálni dodá vášnivú či pokojnú atmosféru, kúpte si RGB led pás, ktorý svieti na rôzne farby. Ten je vhodný na oslavy i na úplne bežný deň a jeho cena sa pohybuje okolo šiestich eur za jeden meter.

uv-led-pas

Okrem pásov si môžete na stránke zakúpiť aj led žiarovky, ktoré vám ušetria peniaze a dokážu svietiť desiatky tisíc hodín, teda niekoľko rokov pri neustálom svietení. Z tých vám ponúkame na výber tri farby svetla, ktoré svietia odlišne. Teplá biela je vhodná, ak chcete útulnú rodinnú atmosféru. Naopak, ak sa chcete sústrediť a byť pozorný, mali by ste zvoliť studenú bielu farbu. V prípade, že chcete urobiť kompromis medzi týmito dvoma, skúste neutrálnu bielu. Veľmi populárnymi sú aj led reflektory v rôznych prevedeniach. Okrem osvietenia pamiatok v centre mesta vám dokážu aj nádherne osvietiť vašu záhradu či interiér. Existujú čierne a biele reflektory a tiež majú už vyššie spomínané typy farieb osvetlenia.

Led svetla Ledprodukt.sk sú určite skvelou investíciou, ktorú nebudete ľutovať. Preto neváhajte a zakúpte si ich čo najrýchlejšie! Na našej stránke nájdete veľa kvalitných produktov za skvelé ceny.