Doprajte si exotické umenie senzuálnej masáže

Umenie masáží patrí k jedným z najvyhľadávanejších na celom svete – či už ako fyzioterapická liečba vašich svalov, kostí a kĺbov alebo ako pohladenie duše. Masáže majú mnoho zdravotných benefitov ako pre vašu fyzickú stránku, tak aj pre tú psychickú časť vašeho ja. Senzuálne masáže https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ kombinujú všetko dobré z rôznych typov masáží naprieč celým svetom. Umenie tantra masáží a mnohých iných exotických dráždení tela sa vyvíjalo stovky rokov, kým dosiahlo špičkovej kvality, akú má dnes. Kedysi si senzuálnu masáž mohli dopriať len tí najprestížnejší občania a obyvatelia, králi a vládci. Bolo tomu tak preo, lebo zaúčanie masériek bolo na tú dobu veľmi náročné. Ovládnuť umenie senzuálnych masáží si vyžaduje dril, húževnatosť, odhodlanie a hlavne – isté predispozície. V Bratislava Tantra ponúkame možnosť zažiť i senzuálne masáže na vlasstnej koži. Tento neopísateľný zážitok vás zhýčka ako nič predtým. Krásna masérka sa s vami bude hrať, dráždiť vaše receptory a predstavivosť vašej mysle, ktorú však nenechá osamote.

senzualita

Senzuálna masáž je úžasná aj tým, že nemusí byť praktikovaná len rukami – masérka môže do týchto chvíľ zapojiť celé svoje telo. Aby sa všetko kĺzalo tak, ako má, používame esenciálne či aromatické oleje, ktoré samy o sebe dotvoria exotickú atmosféru našich miestností svojou zmyselnou vôňou a až neuveriteľnými lubrikačnými schopnosťami.

maserka

Pred sedením s masérkou sa jednoducho objednáte na našej stránke – telefonicky alebo emailom (komunikujeme po slovensky, rovnako aj po anglicky so zahraničnými zákazníkmi). Objednávku je nutné z hygienických dôvodov spraviť aspoň hodinu vopred. Za túto hodinu pre vás všetko pripravíme – miestnosť sa prispôsobí vašim požiadavkam a masérka sa zatiaľ upraví, umyje a dychtivo na vás bude čakať až do vašeho príchodu. Potom sa spoločne alebo osamote osprchujete a senzuálna masáž sa môže začať – so všetkým, čo k nej patrí.