Hľadáte pomoc s krtkovaním? Ste na správnom mieste.

Potrebujete nájsť kvalitné a spoľahlivé inštalatérske služby, ale nevyznáte sa v tom množstve ponúk, ktoré sa nachádzajú na internete? Počuli ste, že najlepšie sa majstri hľadajú tak, že vám ich niekto známy odporučí. Vy ale nikoho takého nepoznáte a recenziu preto nemáte k dispozícii žiadnu. Musíte sa preto spoliehať len na svoj vlastný odhad. My vám ale situáciu uľahčíme. Namiesto strávenia niekoľkých hodín hľadaním na internete, môžete rovno otvoriť našu stránku AB-krtkovanie. Kto sme a kde pôsobíme? Na celom západnom Slovensku, od Bratislavy po Malacky, Trnavu, Dubnicu a ešte ďalej. Všade tam, kde pôsobíme https://ab-krtkovanie.sk/kde-posobime/ a kde mali možnosť vyskúšať naše služby, je zaručene väčšina maximálne spokojná. K našim zákazníkom pristupujeme individuálne, ľudsky a zároveň profesionálne a odborne.

Hel

Naši pracovníci sú vyškolení, a preto s ich prácou budete nadmieru spokojní. Nemusíte sa báť skrytých poplatkov, ani prehnaných cien. Patríme medzi tých najlacnejších. Takže ak vás trápia upchaté odtoky, problémy s kanalizáciou akéhokoľvek druhu, problémy so žumpou, či záležitosti inštalatérskeho charakteru, viete, na koho sa obrátiť. Nerobí nám problém prísť v akúkoľvek hodinu. Sme dostupní nonstop na telefóne.

Opravari

Prídeme k vám tak rýchlo, ako je to len možné. Pri našej činnosti používame len najmodernejšie technológie. Pomôžeme vám s upchatým potrubím pomocou špeciálnych kief a špirál napojených na elektromotor, ktorí si poradia s akýmikoľvek usadeninami. Ak si to bude vyžadovať druh problému, používame tiež vysokotlakové čističe. Tie silným prúdom vody vedia v krátkom okamihu spriechodniť každé potrubie. Potrebujete skontrolovať potrubie zvnútra? Nie je problém. S tv monitoringom a trasovaním potrubia sú podobné záležitosti pre nás hračkou. Nehľadajte viac predražených a nespoľahlivých majstrov, ale rovno objednajte AB-krtkovanie.