22.03.2012 15:17

Vitajte na stránke KULAU.sk - "prvá kokosová spoločnosť na Slovensku"

Dovoľte nám privítať Vás na našich internetových stránkach a predstaviť Vám naše produkty, naše hodnoty a naše smerovanie.

Spoločnosť KULAU sa zaoberá predajom 100% BIO produktov z kokosových orechov dovážaných priamo zo slnkom zaliatych plantáži Filipín, Indonézie, Srí Lanky a Južnej Ameriky.

Hlavnou prioritou KULAU je prvotriedna BIO kvalita našich produktov o čom svedčia, okrem tisícov spokojných zákazníkov po celej Európe, aj ocenenia odborníkov a hodnotenia magazínov. Rovnako dbáme aj o to, aby dodávatelia z našich plantáží férovo zaobchádzali so svojimi pracovníkmi a toto je jedno z hlavných kritérií výberu nášho dodávateľa.  

KULAU prináša svojím zákazníkom okrem výnimočnej chuti a jedinečnosti svojich produktov hlavne nenahraditeľnú porciu zdravia v každom dúšku BIO Kokosovej vody a každej lyžičke BIO Kokosového oleja a BIO Kokosového cukru.

Ak patríte medzi ľudí, ktorích zaujímajú produkty z kokosových orechov a radi by sa dozvedeli o ich pozitívnych účinkoch a presvedčili o ich výnimočnej chuti, dovoľte nám zaviesť Vás do exotického a slnečného sveta KULAU plného zdravia v podobe produktov, ktoré sú skutočným výtvorom čistej prírody a plod, z ktorého pochádzajú, prežíva na Zemi už milióny rokov.

Ste zvedavý v čom všetkom vám môže konzumácia a používanie kokosových produktov pomôcť?

Zaujíma vás aké výhody a benefity získate, ak sa zaradíte medzi tisícky spokojných zákazníkov patracich k "zdravej rodine KULAU" po celej Európe?

Chcete sa naučiť variť, piecť a vysmážať zdravo a bez cholesterolu?

Radi by ste spoznali tajomstvo krásy pleti, vlasov a zubov využívajúce čisto "prírodné produkty" Zeme?

Hľadáte riešenie alebo alternatívu ako nájsť skutočné vnútorné zdravie a nie len spôsoby potláčania chorôb?

My Vám predstavíme, čo ovplyvnilo nás a milióny spokojných konzumentov kokosových produktov po celom svete veriť jedinečnému "kokosovému orechu".

 

Váš KULAU Team

—————

Späť


Kontakt

KULAU Slovensko

Bosáková 7/38
851 04 Bratislava
Slovenská Republika


+421 908 841 438